تبلیغات
خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی! - بک یا ذالعفو ...

بک یا ذالعفو ...

پنجشنبه 2 مهر 1388 21:54

نویسنده : میم-مهدیار
ارسال شده در: اخلاق ،

چفدر دلم تنگ است برای استغاثه های شب های قدر , حاج سعید ... داشتم این مطلب رو که می نوشتم برای گذاشتن یه تصویر شب جمعه از جستجوی گوگل هوای دلم بارانی تر از اینی که هست شد ...
خدایا تو آن غایت آرزوهای من هستی , مرا به دیگری جزخودت مشغول نساز که  هوای نفس من پروده شده است ... و چشمان دنیاییم دیگر توان کف نفس ندارند ... به آبروی علمدار قافله ات آمده ام ... آمده ام که بمانم ...به بهای غل و زنجیر کردن تو ... جای پابند کردن بنده ات در آتش عدل دوزخت , مرا اینجا در این برهوت دنیای مدرن غل و زنجیر خودت کن که جای دیگری را نداشته باشم ...
خدایا مرا زندانی خود کن که زندانی تو از هر دو عالم رهاست ...

شب جمعه را دریابیم

 از امام محمد باقر (ع) روایت شده كه خداوند تعالی در هر شب جمعه فرشته ای را مامور می كند كه از فراز عرش ندا می كند كه آیا   بنده مومنی هست كه روزی اش تنگ شده باشد و پیش از طلوع صبح جمعه از من بخواهد روزی اش را زیاد گردانم تا من پیش از طلوع صبح روزی او را گشاده سازم؟
آیا بنده مومن بیماری هست كه پیش از طلوع صبح جمعه از من درخواست كند او را شفا دهم كه البته پیش از طلوع صبح او را سلامتی عطا خواهم كرد.

شب و روز جمعه 24 ساعت است و در هر ساعت آن حق تعالی 600 هزار كس را از جهنم آزاد كند.
 
آیا بنده مومن غمگین زندانی وجود دارد كه قبل از طلوع صبح جمعه از من بخواهد تا او را از زندان رها سازم و اندوهش را چاره كنم كه البته دعایش را مستجاب خواهم ساخت و پیوسته آن فرشته این ندا را در می دهد تا صبح جمعه بدمد.

توسل به حضرت عباس در روز جمعه

 عباس‌ در حروف‌ ابجد مطابق‌ با عدد 133 است‌. به‌ تجربه‌ رسیده‌ كه‌ اگر كسی برای‌ برآورده ‌شدن‌ حاجت‌ و رفع‌ گرفتاری‌، بعد از نماز روز جمعه‌، 133 مرتبه‌ با امید بگوید:
 « یا كاشف‌ َالكرب‌عن‌ وَجه‌ الحسین،‌ ِاكشف‌ لی‌ كربی‌ بحق‌ اخیك‌ الحسین‌ (ع‌)» حاجت‌ او برآورده‌ و گرفتاریش‌ برطرف‌ می‌شود.

خدای من ؛ من همان بنده ای هستم که روزیٍ طیبم به قدری تنگ شده است که دردبی معرفتی استخوانهای وجودم را خشکانده است، همان بنده گناهکار بیمار که شفای عاجلش مدتهاست حاجت موجودات اطرافم شده است؛ همان بنده غمگین زندانی ، که دست و پایم را این دنیای لعنتی بسته است و توان حرکت ندارم. مدتهاست نور خورشید ولایتت را آن قدر جذب نکرده ام که بتوانم نکبت های این دنیای وجودیم را بخشکانم . میدانی اگر امشب دعایم مستجاب شود؛

دیگرمشترک موردنظر در دسترس دنیاوجنودش نمی باشد ...
دیدگاه ها : یا رحمان
آخرین ویرایش: پنجشنبه 2 مهر 1388 22:37