تبلیغات
خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی! - روح واحد !؟

روح واحد !؟

جمعه 30 مرداد 1388 20:16

نویسنده : میم-مهدیار
ارسال شده در: خلوت ، هتل مدیریت ،

اینکه قصد کردم بنویسم بخاطر اینکه قبل ازینکه احتمالا بعضی هاتون بفهمید و البته دلتون نیاد ازم مطالبه کنید چون بوی الرحمانم بلند شده و دارن تشییع جنازم میکنن آخرین مطالبه های شما رو هم پاسخگو باشم.

میخوام بگم چون حس میکردم  خیلی تلخه کسی تو رو توی تشکل نادیده بگیره و خودمونی یعنی که حسابت نکنه و یا حالا بهر دلیلی باهات مشورت نکنه و یا نادیده بگیردت چه حسی داره ، تو این یکسال ملاحظه خیلی چیزها رو کردم .

یکی از دلایلی که کوتاه اومدم و اجازه ندادم که وبلاگ رو با شخصیت حقوقی افتتاحش کنید و یا اینکه بعد از اون شیطتنت سنگرساز تند برخورد کردم و مجبورتون کردم که سنگر رو دوستانه شروع کنید و حتی ذکر نکنید وبلاگ ب.د.و.خ دلیلش همین بود .

قضیه وبلاگ که این روزها بنام همین تشکلی که تک تک تون یکسال توش عرق ریختید و حرص خوردید ، سر از آب درآورده بدون اینکه مشورتی بشه و خبری داده بشه و حتی بدون اینکه بعد از موضع گیری سخت من تصمیمی کوتاه مدت گرفته بشه بازهم هیچ اقدامی ندیدم تا دلم خوش بشه اینا فقط ذهنیت بده که ما ها رو گرفته . اینه که وقتی هرکدومم ازما ها که داریم مسئولیت یه معاونت و یا مسئول رو به دوش میکشیم اگر قرار باشه کاری که خودمون صلاح میدونیم رو انجام بدیم و سرمون رو بالا نیاریم ببینیم بعضی های دیگه هستند که بنابر جایگاهی که دارن باید قبل از انجام هر کاری و قبل از اینکه دیر بشه باید نظر اون ها رو هم پرسید . و یا لااقلش بعد از کاری که خودسرانه کردیم و موضع گیری سخت اونها رو دیدم حداقل بخاطر احترام و ارزشی که در تشکل قائلیم تابلوی این تشکل رو از وبلاگ بیاریم پایین،دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه .

راستش دلم گرفته بود نه از اینکه احساس کردم در شان مسئول و. خ باهام برخوردنشده و و کشک بو دن رو در این روزهای آخر بهم طوری چشوندند که دیگه با حرف و توجیه و ادعای اینکه شما جانشین مسئولید، شمامسئول و.خ  ،شما...،درست نمیشه، که خودتون بهتر ازمن میدونید این میز به هیچ کی وفا نمیکنه . نگرانم که ب.د با این روندی که درپیش گرفته چندسال دیگه وقتی مفهومی بنام ولایت پذیری توش بیمعنا باشه به کجا کشیده میشه . 

 


واساسا اعتقاد دارم اگر نصیحت و چشم غره کافی نبود باید بعضی جاها چکشی برخورد کرد که دست همه بیاد ب د جایی نیست که هرکس خودسرانه بنا بر صلاحدید خودش کارکنه .

دارم برای فرمانده جدیدمون میگم با تمام وجودم که حرف آخر حرف شماست و نه تنها من که تمام نیروهات گوش به فرمان شماییم که حکمتون برای ما ولاییه و قرار نیست شما امسال خط شکن باشید !

رفقا دمتون گرم که تو این مورد ثابت کردید که چقدر ارزش ها براتون پررنگه و پای همه چیز می ایستید .
خدا ازتون راضی باشه که حرمت ها رو پاس  داشتید .

یاعلی-مقداد
دیدگاه ها : نظرتو رفیق؟
آخرین ویرایش: یکشنبه 1 شهریور 1388 20:38