تبلیغات
خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی! - آقازاده جنگ :‌باتوام .

آقازاده جنگ :‌باتوام .

جمعه 8 خرداد 1388 22:33

نویسنده : میم-مهدیار
ارسال شده در: سیاست بی پدر و مادر ،
فاطمیه امسال دلم عجیب  آرام و قرار نداشت . انتظارش را نداشتم در گوشه ای از این آب و خاک که بنام شهدا و انقلاب است و به نام حضرت زهرا (س) مطهر شده با فرزندانش چنین کنند که با خود خانم شد . عجب راز گسترده ای دارد تشییع پیکر این خاندان . عمرهای زمان چه بد موقعی منش خود را نمایاندند که مطرود همیشگی ملت خواهند شد . اما فاطمه ها شبانه و مظلومانه نه فقط بخاک که بیاد سپرده می شوند تا علامت سوال هابرای هیمشه در ذهن ها بماند .
توهین به شهدا را ازجانب کسانی که خانم شهید رجایی را که چندین سال است خط خود را جدا کرده جلو می اندازند تا زیر علم شهدا  خود را منتسب به شهید رجایی کنند  ‌برنمی تابیم.

حاج آقای حسنی در حالیکه بغض گلوی داغون شده از گاز شیمیایی دوران دفاع مقدس امونش نمی داد داشت تعریف میکرد :‌
حاج احمد آقای پناهیان اخوی حاج آقای پناهیان رو دعوت کرده بودند دانشگاه الزهرا برای سخنرانی یادواره شهدا . حاج آقا وقتی رسیده بود دید درب سالن بسته است . فکر کرد سرکارش گذاشتند خواست برگرده که یه خواهری صداش زد حاج آقا از این طرف .  داخل سالن شد دید نه تبلیغاتی و نه بلند گویی. یه بنر زندند و درفضایی نیمه روشن با یه بلندگوی سبزی فروشی دارن یادواره بر پا میکنن . گفتند آخه این چه وضعه یادواره شهدا گرفتنه . شما باید تو بوق و کررنا . با تبلیغات زیاد این کار رو می کردین . بچه ها گفتن حاج آقا رییس داانشگاه به ما اجازه نداده برای یادواره شهدا کار زیادی بکنیم .
حالا رییس دانشگاه کیه ؟‌
خانم زهرا رهنورد . بانوی گرامی میر حسین موسوی !!!!!
ولابد این معنای شهدایی بودنشان است که دارند گوش فلک را کر می کنند .
آقازاده جنگ :‌ شهدایی بودن به عملکرده به خون دل خوردن برای شهداست نه فقط ادعا و سخنرانی . حتی اگر این سخنرانی تو استادیوم ۱۰۰هزار نفری آزادی باشه و سخنرانش خانم شهید رجایی که چندین سال است این بنده خدا راهش رو از اسطوره ملت جدا کرده و حالا داعیه دار نزدیکترین فرد به شهید رجیای شده.
آخ که هنوز بعد از سالها چقدرمظلومی و پیروان حقیقیت از تو مظلوم تر...دیدگاه ها : غیرتت رابنازم
آخرین ویرایش: - -